Wedstrijddata 2014-2015

geplaatst op 5 November 2014

Wedstrijddata seizoen 2014-2015

           

Datum                                                                                               Plaats                                                                                                                                              

Groepsspringen

25-10-2014     Groepsspringen D/E niveau   ZW en ZO                  Nieuwehorne

08-11-2014     Groepsspringen plaatsingswedstrijd AB niveau      Lemmer

22-11-2014     Groepsspringen FK D niveau                                   Kollum

29-11-2014     Groepsspringen FK ABC niveau                              Sneek Schuttersveldhal

 

Turnen dames

10-01-2015     1e wedstrijd  D2 en D3                       groep III         Lemmer K&V

31-01-2015     3e divisie voor plaatsing

01-02-2015     3e divisie voor plaatsing        

07-02-2015     1e wedstrijd keuze F, G en H             groep IV         Bolsward Hanzestad                         

14-02-2015     1e wedstrijd niv 11/12                         groep II          Makkum – Sparta Arum       

14-03-2015     2e wedstrijd keuze F, G en H             groep IV         Balk – Evenwichtsbalk             

21-03-2015     1e  wedstrijd 3e + 4e div hogere niv.     groep V          Rayon NW Stiens

22-03-2015     idem   

28-03-2015     2e wedstrijd  D2 en D3                       groep III         Lemmer WATS

11-04-2015     2e wedstrijd  niv 11/12                        groep II          Sneek ATC

25-04-2015     2e wedstrijd 3e en 4e div hogere niv.     groep V          Rayon ZO Nieuwehorne

26-04-2015     idem   

 

04-02-2015     Volleybaltoernooi                                                       Sneek Rayoncommissie

 

Turnen heren 

17-01-2015                 1e wedstrijd turncompetitie 6 t/m 10              ???????                                            

24-01-2015                 1e wedstrijd voorgeschr. 11 t/m 15               Stiens

14-02-2015                 2e wedstrijd turncompetitie 6 t/m 10              Beilen                                                

14-03-2015                 2e wedstrijd voorgeschr. 11 t/m/ 15              Lemmer DOS

28-03-2015                 3e wedstrijd turncompetitie 6 t/m 10             Joure   CSC

18-04-2015                 Noord-Oost finale                                          Stadskanaal                            

18-04-2015                District finale 11 t/m 15                                  Stadskanaal

 

Turnen d/h

13-12-2014                 Fundag                                   groep I           Lemmer   WATS + aangewezen ver.                                              

 

FK’s turnen dames

18-04-2015                 FK       F, G en H                   groep IV         Rayon NW                            

30-05-2015                 FK       D2 en D3                    groep III         Rayon ZO Wolvega

06-06-2015                 FK       niv 11 en 12                groep II          Rayon NO

13-06-2015                 FK       3e + 4e div hogere niv    groep V          Rayon ZW Joure                                

Mededelingen van De Stanfries