Agenda voor 2019

Januari 2019
Zat. 12 januari
2e turncompetitie 1e en 2e div
? - Meisjes/Dames
Zat. 19 januari
1e plaatsingswedstrijd groep III
Lemmer - Meisjes/Dames
Zat. 19 januari
1e plaatsingswedstrijd Noord 1e t/m 6e divisie + talent divisie benjamin
Joure - Jongens/Heren
Zon. 20 januari
Dansvoorstelling 'Dans maar'
IJlst
Zat. 26 januari
1e plaatsingswedstrijd groep V
Ferwerd - Meisjes/Dames
Zat. 26 januari
1e plaatsingswedstrijd niveau 17 t/m 21
Stiens - Jongens/Heren
Zon. 27 januari
1e plaatsingswedstrijd groep V
Ferwerd - Meisjes/Dames
Februari 2019
Zat. 2 februari
Teamgym
Heerenveen
Zat. 2 februari
1e plaatsingswedstrijd groep IV
Stiens - Meisjes/Dames
Zat. 2 februari
2e plaatsingswedstrijd Noord 1e t/m 6e divisie + talent divisie benjamin
Groningen ? - Jongens/Heren
Zon. 3 februari
1e plaatsingswedstrijd groep IV
Stiens - Meisjes/Dames
Zat. 9 februari
1e plaatsingswedstrijd groep II
Makkum - Meisjes/Dames
Zat. 9 februari
2e turncompetitie 3e divisie
Assen - Meisjes/Dames
Zon. 10 februari
2e turncompetitie 3e divisie
Assen - Meisjes/Dames
Wo. 13 februari
Volleybaltoernooi
Sneek
Maart 2019
Zat. 2 maart
2e plaatsingswedstrijd niveau 17 t/m 21
Lemmer - Jongens/Heren
Zat. 9 maart
2e plaatsingswedstrijd groep III
Lemmer - Meisjes/Dames
Zat. 9 maart
Landelijke wedstrijden
? - Jongens/Heren
Zat. 16 maart
Landelijke wedstrijden
? - Jongens/Heren
Zat. 23 maart
2e plaatsingswedstrijd groep V
Nieuwehorne - Meisjes/Dames
Zon. 24 maart
2e plaatsingswedstrijd groep V
Nieuwehorne - Meisjes/Dames
Zat. 30 maart
2e plaatsingswedstrijd groep II
Oudehaske - Meisjes/Dames
Zat. 30 maart
Landelijke wedstrijden
? - Jongens/Heren
April 2019
Zat. 6 april
NK Clubteams A/B/C
Nieuwleusen
Zat. 6 april
2e plaatsingswedstrijd groep IV
Nieuwehorne - Meisjes/Dames
Zat. 6 april
Noord Oost finale 4e, 5e, 6e divisie
? - Jongens/Heren
Zat. 6 april
Districtsfinale niveau 17 t/m 21
? - Jongens/Heren
Zon. 7 april
2e plaatsingswedstrijd groep IV
Nieuwehorne - Meisjes/Dames
Zat. 13 april
Landelijke wedstrijden
? - Jongens/Heren
Wo. 17 april
Algemene jaarvergadering
IJlst

 

Uitnodiging voor de algemene ledenvergadering op woensdag 17 april 2019

Deze jaarvergadering is voor u allen: ouders EN jeugdleden gezien het programma!

 

Plaats: sportzaal en vergaderzaal M.F.C. De Utherne

Gewijzigde tijden:  18:30 uur tot ± 21:00 uur

Gast:  Michel Bletterman, hij maakt deel uit van de Nederlandse herenselectie!!

                                   

18.30– 20.30 uur:  Start in de zaal met mondelinge presentatie door topturner

Michel Bletterman en daarna demonstraties en oefeningen met

onze eigen Stânfriesleden

 

Aansluitend het officiële gedeelte van de jaarvergadering

 

AGENDA

 

1.     Opening door de voorzitter

2.     Ingekomen stukken en mededelingen

3.     Notulen alg. ledenvergadering 18 april 2018

4.     Jaarverslag secretariaat

5.     Jaarverslag ledenadministratie

6.     Jaarverslag penningmeester

7.     Verslag kascommissie

Kascontrole uitgevoerd door Dianne van der Knaap en Mirjam Engelaar. We zijn  op zoek naar een nieuw kascommissielid voor twee jaar. Leden kunnen zich  aanmelden bij een van de bestuursleden.

8.     Vooruitblik op de nieuwe website

9.     Hulp van ouders bij G.V. De Stânfries

10.  Rondvraag

11.  Sluiting

 

Namens het bestuur G.V. De Stânfries

Jitske Krol, secretariaat

Mei 2019
Zon. 5 mei
FK Wedstrijdgroep III
? - Meisjes/Dames
Zat. 11 mei
Landelijke Finale 4e divisie
? - Jongens/Heren
Zat. 18 mei
FK Wedstrijdgroep II
? - Meisjes/Dames
Zat. 25 mei
FK Wedstrijdgroep V
? - Meisjes/Dames
Zat. 25 mei
Bondskampioenschap
? - Jongens/Heren
Juni 2019
Zat. 8 juni
NK C niveau
Bergen op Zoom
Zat. 8 juni
Toestelfinale 3e divisie
? - Meisjes/Dames
Zat. 15 juni
FK Wedstrijdgroep IV
? - Meisjes/Dames
Zat. 15 juni
Toestelfinale 1e en 2e divisie
? - Meisjes/Dames
Zat. 15 juni
Finale Clubteam j/h
? - Jongens/Heren
Zon. 16 juni
Toestelfinales
? - Jongens/Heren
Zat. 29 juni
FK Toestel
? - Meisjes/Dames