Agenda voor 2018

Januari 2018
Zat. 13 januari
1e plaatsingswedstrijd groep III
Lemmer - Meisjes/Dames
Zat. 13 januari
1e wedstrijd turncompetitie 7 t/m 11 + benjamin
- - Jongens/Heren
Zat. 20 januari
1e wedstrijd voorgeschr. 17 t/m 21
Gorredijk - Jongens/Heren
Zon. 21 januari
Dansvoorstelling Doe Mij Maar Dans
De Utherne IJlst
Zat. 27 januari
3e divisie voor plaatsing
Hoogeveen - Meisjes/Dames
Zon. 28 januari
3e divisie voor plaatsing
Hoogeveen - Meisjes/Dames
November 2018
Zat. 3 november
Groepsspringen D/E niveau ZW
Nieuwehorne
Zat. 3 november
Groepsspringen plaatsingswedstrijd AB jeugd D/H/M + senior D
Bocholtz
Zat. 10 november
Groepsspringen plaatsingswedstrijd AB junior D/H/M + senior H/M
Lemmer
Zat. 17 november
Groepspringen FK D niveau + micro teamgym 's middags?
Nieuwehorne
Zat. 24 november
Groepsspringen FK ABC niveau
Surhuisterveen
December 2018
Zat. 1 december
1e turncompetitie 1e en 2e div
? - Meisjes/Dames
Zat. 8 december
NK A/B niveau
Hardinxveld Giessendam
Zat. 15 december
1e turncompetitie 3e divisie
Assen - Meisjes/Dames
Zat. 15 december
Fundag
Lemmer
Zon. 16 december
1e turncompetitie 3e divisie
Assen - Meisjes/Dames
Februari 2018
Zat. 3 februari
Plaatsingswedstrijd 1 C niveau (groepsspringen)
Utrecht
Zat. 3 februari
1e plaatsingswedstrijd groep II
Oudehaske - Meisjes/Dames
Zat. 3 februari
2e wedstrijd turncompetitie 7 t/m 11 + benjamin
Joure - Jongens/Heren
Zat. 3 februari
1e, 2, 3e divisie
Joure - Jongens/Heren
Wo. 7 februari
Volleybaltoernooi Rayon
Sneek
Zat. 10 februari
1e plaatsingswedstrijd groep IV
Dokkum - Meisjes/Dames
Zon. 11 februari
1e plaatsingswedstrijd groep IV
Dokkum - Meisjes/Dames
Zat. 17 februari
1e plaatsingswedstrijd groep V
Dokkum - Meisjes/Dames
Zat. 17 februari
2e wedstrijd voorgeschr. 17 t/m 21
Harkema - Jongens/Heren
Zon. 18 februari
1e plaatsingswedstrijd groep V
Dokkum - Meisjes/Dames
Maart 2018
Zat. 10 maart
2e plaatsingswedstrijd groep III
Lemmer - Meisjes/Dames
Zat. 17 maart
3e wedstrijd turncompetitie 7 t/m 11 + benjamin
Meppel - Jongens/Heren
Zat. 24 maart
2e plaatsingswedstrijd groep II
Makkum - Meisjes/Dames
April 2018
Zat. 7 april
Districtsfinale 17 t/m 21
Uithuizen - Jongens/Heren
Zat. 14 april
2e plaatsingswedstrijd groep IV
Nieuwehorne - Meisjes/Dames
Zat. 14 april
Noord-Oost finale keuze en voorgeschreven oefenstof
- - Jongens/Heren
Zon. 15 april
2e plaatsingswedstrijd groep IV
Nieuwehorne - Meisjes/Dames
Wo. 18 april
Algemene Jaarvergadering
Utherne

 

Uitnodiging voor de algemene ledenvergadering op woensdag 18 april 2018.

 

Plaats: Tulpenzaal MFS De Utherne.

Aanvang:  20.00 uur!!

 

AGENDA:

 

  1. Opening door de voorzitter.

 

  2. Ingekomen stukken en mededelingen.

 

  3. Notulen alg. ledenvergadering 19 april 2017

 

  4. Jaarverslag secretariaat op de site www.destanfries.nl

 

  5. Jaarverslag ledenadministratie.

 

  6. Jaarverslag penningmeester

 

  7. Verslag kascommissie.

       Kascontrole uitgevoerd door Tjitske Bakker en Dianne van der Knaaap. Zoals gebruikelijk

       wordt één van de twee kascommissieleden, Tjitske Bakker, vervangen

       door een nieuw  kascommissielid. Het andere kascommissielid  Dianne van der Knaap blijft

       nog voor het  volgende jaar. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij het bestuur.

 

  8.  Bestuursverkiezingen

       Aftredend als secretaris: Ingrid Haanstra

       Kandidaat: Jitske Krol

       Aftredend als algemeen bestuurslid: Mirjam Engelaar

       Kandidaat: Albert Jan van Houten

 

9. Rondvraag

 

10. Sluiting

 

Namens het bestuur G.V. De Stânfries

Ingrid Haanstra, secretaresse

Zat. 21 april
2e plaatsingswedstrijd groep V
Nieuwehorne - Meisjes/Dames
Zon. 22 april
2e plaatsingswedstrijd groep V
Nieuwehorne - Meisjes/Dames
Mei 2018
Zat. 19 mei
FK Wedstrijdgroep 2
Leeuwarden - Meisjes/Dames
Zat. 26 mei
FK Wedstrijdgroep 3
Noordwolde - Meisjes/Dames
Juni 2018
Zat. 2 juni
Finale C niveau (groepsspringen)
Rotterdam
Zat. 9 juni
FKWedstrijdgroep 4
- - Meisjes/Dames
Zat. 16 juni
Clubteam j/h
Lemmer - Jongens/Heren
Zon. 17 juni
Toestelfinales
Lemmer - Jongens/Heren
Zon. 24 juni
Dansvoorstelling 'Soundtrack'
IJlst

Dansvoorstelling onder leiding van Denise Flapper van 15.00 tot 16.30 uur.

Zat. 30 juni
FK Wedstrijdgroep 5
Joure - Meisjes/Dames